Projektų dokumentų valdymo sprendimas

Šiuolaikinėse įmonėse ar institucijose visa ar dalis veiklos yra organizuojama projektais. Sėkmingam projektų valdymui yra būtini programiniai sprendimai. Be jų, labai sunku sukontroliuoti tiek daug informacijos ir komunikacijos. Projektų vadovai nenaudojantys IT įrankių dažnai pasimeta tarp projektų dokumentų ir sunkiai sukoordinuoja užduočių vykdymą. „DocLogix“ siūlo modernų sprendimą efektyviam projektų dokumentų valdymui!

Sprendimas padės:

  • Inicijuoti projektą, užpildant projekto paleidimo dokumentus, suplanuojant su projektu susijusias užduotis / veiklas bei paskiriant užduotis projekto grupės nariams;
  • Stebėti ir kontroliuoti, kaip projekto komanda vykdo paskirtas užduotis;
  • Sukurti projekto poreikiams adaptuotus dokumentų derinimo ar užduočių vykdymo procesus;
  • Visada matyti esamą projekto dokumentų ir užduočių statusą, rezultatus (peržiūrėta/patvirtinta, vykdoma/atlikta) bei atsakingus asmenis;
  • Paruošti ir pateikti ataskaitas apie projekto būklę atsakingiems vadovams;
  • Centralizuotai kaupti ir valdyti visą su projektais susijusią informaciją (užduotys, susiję dokumentai, kontaktai) bei matyti detalią darytų pakeitimų istoriją.

Sprendimo pritaikymo pavyzdys – Statybos projektų dokumentacijos valdymo sprendimas

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.