Kasmetinė „DocLogix“ el. dokumentų valdymo konferencija, gegužės 27 d., Vilniuje

Kaip ir kiekvienais metais UAB „DocLogix“ kviečia į nemokamą konferenciją apie elektroninių dokumentų valdymą skirtą viešojo sektoriaus atstovams.

Šių metų konferencijos tema: „Išmanus elektroninių dokumentų valdymas modernioje valstybės institucijoje“.

Moderni valstybės institucija prasideda nuo šiuolaikiško valstybės tarnautojo. Šiandien jam keliami ypatingai aukšti reikalavimai ir lūkesčiai. Tiek darbo kokybės, tiek produktyvumo kartelė kasmet vis kyla. Šios konferencijos tikslas – padėti institucijų vadovams  susidoroti su naujais iššūkiais.

Šių metų konferencijoje:

  • Papasakosime, kaip susidoroti su naujais technologiniais iššūkiais valstybės tarnyboje;
  • Pademonstruosime išmanią dokumentų valdymo sistemą, kuri visą eilę darbų atlieka už vartotoją;
  • Pristatysime efektyvumą didinančius sprendimus tokius kaip optinis teksto atpažinimas ar daugybinis dokumentų pasirašymas;
  • Supažindinsime su artėjančiomis teisinėmis naujovėmis elektroninių dokumentų ir elektroninio parašo srityje;
  • Patarsime, kaip archyvuoti elektroninius dokumentus.

Vienas iš pagrindinių konferencijos pranešėjų LR Seimo narys Remigijus Šimašius kalbės apie šiuolaikišką valstybės instituciją ir modernų valstybės tarnautoją. Pranešimus taip pat skaitys LR ryšių reguliavimo tarnybos, Lietuvos valstybės naujojo archyvo bei Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai. UAB „DocLogix“ ir UAB „Affecto Lietuva“ specialistai demonstruos realius dokumentų valdymo ir optinio teksto atpažinimo sprendimus sprendimus.

Konferencija vyks:
2014 m. gegužės 27 d., Viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius), konferencijų salėje „Safyrinė A ir B“.

Konferencija skirta viešojo sektoriaus vadovams – institucijų vadovams, skyrių vadovams, IT skyrių vedėjams.

Renginio programa ir pranešėjai (.pdf)

Kviečiame pažiūrėti video reportažą iš 2013 metų konferencijos:

https://www.youtube-nocookie.com/watch?v=iLwLBJBZHQQ

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.