UAB „DocLogix“ dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos IT verslo forume

Spalio mėnesį Kijeve (Ukrainoje) vyko Lietuvos ir Ukrainos IT verslo forumas, kuriame įmonė „DocLogix“ pristatė novatoriškus dokumentų ir procesų valdymo sprendimus. Produktas susilaukė nemažo dėmesio ir, kaip tikisi „DocLogix“ vadovas, tai paspartins įmonės plėtrą šioje didelėje rytų rinkoje.

Pirmą renginio dieną „DocLogix“ sistema buvo pademonstruota Ukrainos verslininkams ir valstybinio sektoriaus atstovams bendroje sesijoje. Sekančią dieną vyko dvišaliai susitikimai su renginio dalyviais, kurie išreiškė norą bendradarbiauti. Forumo metu užmegzta daug naudingų kontaktų, bet labiausiai „DocLogix“ produktas sudomino dvi svarbias Ukrainos valstybines organizacijas. Abiejose institucijose vykusių susitikimų metu buvo sutarta dėl pilotinių projektų paleidimo.

„Ukrainoje jau turime eilę potencialių klientų. Šis verslo forumas dar labiau įtvirtino mūsų pozicijas šioje rinkoje. Planuojame, kad jau kitais metais pasirašysime pirmąją dokumentų valdymo sistemos diegimo sutartį ir pradėsime darbus“, – kalbėjo „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Verslo forumas vyko Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos tarybai ir artėjančio Ukrainos ir ES asociacijos sutarties pasirašymo proga. Šiame kontekste Ukrainai svarbi Lietuvos patirtis integruojantis į Europos rinką bei diegiant informacines technologijas privačiame ir valstybiniame sektoriuose. Pagrindinė renginio tema: „Naujausi pasauliniai sprendimai inovatyvioms įmonėms ir valstybės institucijoms: elektroninių dokumentų valdymas, logistikos sprendimai ir el. mokėjimai“

Renginyje dalyvavo daugiau nei 70 verslo įmonių ir valstybinių institucijų atstovų iš Lietuvos ir Ukrainos. Renginį organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Asociacija „Infobalt“, Nepriklausoma Ukrainos bankų asociacija, Asociacija „IT Ukraine“ bei kompanija „OBI-Consulting“.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.