3 esminės kibernetinio saugumo tendencijos, kurių negalite ignoruoti

Kibernetiniai nusikaltėliai gali ne tik atskleisti Jūsų asmeninę informaciją, bet, tuo pačiu, sustabdyti Jūsų verslo procesus kelioms valandoms ar dienoms. Kol išsamiai analizuojami nusikaltėlių išpuoliai, verslas kaip niekada privalo budriai prižiūrėti savo įmonės duomenis ir užtikrinti jų saugą.

Saugumo spragos, tiek pelno, tiek ne pelno siekiančioms organizacijoms, per metus kainuoja milijonus eurų. Prasidėjus pasaulinei pandemijai, daugelis įmonių pritaikė darbo iš namų modelį, tačiau, būtent dėl jo, nemaža dalis verslų tapo pažeidžiami nuo kibernetinių nusikaltėlių keliamų grėsmių.

Kokios yra esminės kibernetinio saugumo tendencijos šiuo metu, kurias privalote žinoti?

 

Kibernetinės atakos – sparčiausiai augantis nusikaltimų tipas pasauliniu mastu. Todėl nenuostabu, kad tiesiogiai su internetu dirbantys asmenys ir organizacijos bijo galimų įsilaužimų scenarijų ir duomenų pažeidimų. Be finansinių nuostolių, tokios kibernetinės atakos taip pat gali pakenkti reputacijai. Jei vartotojų duomenys pažeidžiami, įmonėms gali būti taikomi griežti reglamentai ir brangiai kainuojančios baudos.

 

Elektroninis pasirašymas – dar vienas svarbus žinsgnis, kuris turi būti apsvarstytas, siekiant užtikrinti svarbių įmonės duomenų saugumą. Atitinkantis privalomus saugumo parametrus, DocLogix Pasirašymo Portalas yra pritaikytas Jūsų įmonės efektyviems procesams, Jūsų darbuotojų ir Jūsų klientų patogumui bei poreikiams. Tik keliais paspaudimais pasirašykite dokumentus kvalifikuotu parašu, naudodamiesi Smart ID bei Mobile ID aplikacijomis.

Nepraleiskite progos ir išbandykite Pasirašymo Portalo DEMO versiją dabar!

 

Ekspertų teigimu, gerosios kibernetinio saugumo praktikos atsiranda skiriant daugiau dėmesio individualių žmonių sąmoningumo ir žinių ugdymui. Tad skatiname edukuoti įmonės darbuotojus bei pažindinti juos su geraisiais praktiniais pavyzdžiais, kurių įsisamonimas ir panaudojimas gali padėti užkirsti kelią svarbių duomenų nutekėjimui.

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.