Adelė B

Labas Adele, papasakok apie save. 

 

Gimiau ir užaugau Vilniuje. Baigiau nekilnojamojo turto vadybą VGTU. Dar mokyklos laikais supratau, kad neturiu to vienintelio “pašaukimo”, o daugelis dalykų sekėsi gerai. Vaikystėje atradau ir žirgus – nuolat juos piešdavau, gilinausi į šių didingų gyvūnų elgesį, judesius bei anatomiją. Keletas mano eskizų netgi tapo gražiomis tatuiruotėmis. Žirgų sportas ugdo tiek kūną, tiek dvasią – krenti, pasivalai dulkes ir vėl sėdi į balną. Žirgai ir dabar yra mano pagrindinė aistra, nes tai ne tik disciplina, bet ir emocinis ryšys, pasitikėjimas, abipusis supratimas – lyg šokis dviese.

Visuomet galvojau, kad užsienio kalbos – ne mano “arkliukas”, tačiau vienais metais iš neturėjimo ką veikti pradėjau mokytis norvegų kalbos. Užkabino vienintelė frazė „Hvordan går det?“ su beveik neįmanomu tarimu ir sau pasakiau: „Challenge accepted“. Ši kalba aprūpino mane darbu ir karjeros galimybėmis.

 

Įspūdinga biografija, ar visos veiklos išliko iki dabar ?  

 

Kad ir kaip atrodytų keista, tačiau veiklų „krepšelis“ tik padidėjo.

 

Kaip randi laiko skirtingoms ir iš pirmo žvilgsnio daug laiko reikalaujančioms veikloms ?  

 

Iš pradžių sunkiai rasdavau laiko, tačiau ilgainiui išmokau kruopščiai planuotis laiką. Tai padėjo rasti vietos dienotvarkėje tiek esamoms, tiek naujoms veikloms. 😊

 

Ar tavo atsiradimas DocLogix toks pat spalvingas kaip ir visa biografija? 

 

DocLogix‘e ir atsiradau nenuspėjamais keliais: baigusi studijas įsidarbinau norvegų laivybos įmonėje, kur ištobulinau kalbos įgūdžius, tuomet perėjau į IT support‘ą norvegų kalba, tuomet į IT inžinierės poziciją toje pačioje įmonėje ir galiausiai į DocLogix įmonę atkeliavau dirbti Informacinių sistemų diegėja.

 

Ar informacinių sistemų diegėjos darbas tau yra įdomus?  

 

Taip, čia atradau tai kas man patinka, darant iš pažiūros tą pačią užduotį ji visuomet būna unikali ir kažkuo skiriasi nuo jau atliktų užduočių, o kai mažai monotonijos – darbas tampa tik dar įdomesnis.

 

Kokių įgūdžio reikalauja ši pozicija ?  

 

Svarbiausia, manau, ko reikia IS diegime, tai vadinamojo „common sense“. Žinoma atkaklumas ir kruopštumas čia nepamaišytų, nes kartais būna jog  atrodo viską padarei teisingai, bet praleidai iš pažiūros minimalų pakeitimą ir sistema neveikia taip, kaip turėtų. Tuomet kruopščiai peržiūri viską, susitikrini, ištaisai ir viskas veikia kaip šveicariškas laikrodis 😊

 

Kaip įsivaizduoji save po 10 metų ?  

 

Bandydama įsivaizduoti save po 10 metų galiu tik tikėtis, kad išvengsiu tokių problemų, kaip mano mėgstamiausiame seriale Black Mirror, kur nagrinėjamas žmogaus ir technologijų santykis bei iš to galinčios kilti problemos. Taip pat manau, kad išliksiu aktyvi ir kiek leis galimybės keliausiu, važinėsiu dviračiais, šoksiu, mokysiuosi valdyti bekelės motociklą ar išbandysiu dar ką nors, nes kol yra pirmų kartų – gyvenimas yra gražus. Tikrai dar sugrįšiu į Graikiją – šalį, kurioje ne tik įspūdinga gamta, bet ir kurios žmonės draugiški ir nuoširdūs, o maistas dieviškai skanus. Graikiškos saulės nubučiuoti pomidorai skoniu prilygsta nebent mano šiltnamyje užaugintiems gražuoliams.

 

Tai prie visos paletės užsiėmimų dar ir augalininkyste užsiimi ?  

 

Taip. Vaikystę praleidau gamtos apsuptyje, vasaromis gėrėdavausi gausybe aplink augusių žolynų, vaismedžių, daržovių. Mokiausi juos pažinti ir prisijaukinti. Galbūt todėl man natūralu, kad savo užaugintas vaisius ar daržovė visuomet skanesnis, todėl šis pomėgis atėjo natūraliai.

 

Ko palinkėtum DocLogix kolegoms?  

 

Kolegoms, o ir visiems lietuviams linkiu dažniau pajusti dėkingumą už tai, kad gimėme ir gyvename Lietuvoje – šioje šalyje esame laisvi, gyvename taikoje, mūsų neblaško tornadai ir neužpila jūra, esame savo gyvenimo šeimininkai – ne visiems pasaulio žmonėms taip pasisekė.

Komentarai

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.