Administratorių mokymai

Mieli klientai,

Kviečiame registruotis į artimiausius sistemos administratorių mokymus, skirtus „DocLogix“ techniniams specialistams. Kursus organizuosime rudens pradžioje, kadangi vasarą tiek mūsų lektoriai, tiek Jūs mieli klientai atosotgoaujate. Kursų metu susipažinsite su „DocLogix“ sistemos architektūra, išmoksite konfigūruoti sistemą ir naudotis visomis jos funkcijomis. Mokymų metu gautas teorines žinias užtvirtinsite čia pat atlikdami praktines užduotis.

 

Mokymų kurso aprašymas

Mokymų data: Rugsėjis/Spalis
Mokymų trukmė: Nuo 9 iki 17 val. (2 d.d.)
Mokymų kaina: 350 Eur + PVM (asmeniui). Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukos.
Mokymų vieta: „DocLogix” ofisas, Lvovo 105A, verslo centras „ParkTown”, 6 aukštas, Vilnius.

 

Mokymus veda

Raimondas Mačionis – sertifikuotas „DocLogix“ sistemos techninis konsultantas, lektorius, turintis daugiau nei 7 metų patirtį dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ diegime ir konfigūravime. Raimondas Mačionis yra atsakingas už svarbiausių įmonės klientų poreikių analizę, konsultacijas, sistemos atnaujinimą ir konfigūravimą ir mokymus.

 

 

Į mokymus kviečiame registruotis iki rugpjūčio 31 d. 

REGISTRACIJA

 

Dalyviams rekomenduojame su savimi turėti kompiuterį.

Vietų skaičius ribotas.

Nesusirinkus grupei, „DocLogix” pasilieka teisę mokymus atšaukti.

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.