Administratorių mokymai

Mieli klientai,

Kviečiame registruotis į artimiausius sistemos administratorių mokymus, skirtus „DocLogix“ techniniams specialistams. Kursus organizuojame rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis ir spalio 7-8 dienomis. Kursų metu susipažinsite su „DocLogix“ sistemos architektūra, išmoksite konfigūruoti sistemą ir naudotis visomis jos funkcijomis. Mokymų metu gautas teorines žinias užtvirtinsite čia pat atlikdami praktines užduotis.

 

Mokymų kurso aprašymas

Mokymų data: I grupė rugsėjo 30 – spalio 1, II grupė spalio 7-8 dienomis
Mokymų trukmė: Nuo 9 iki 17 val. (2 d.d.)
Mokymų kaina: 350 Eur + PVM (asmeniui). Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukos.
Mokymų vieta: „DocLogix” ofisas, Lvovo 105A, verslo centras „ParkTown”, 6 aukštas, Vilnius.

 

Mokymus veda

Raimondas Mačionis – sertifikuotas „DocLogix“ sistemos techninis konsultantas, lektorius, turintis daugiau nei 7 metų patirtį dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ diegime ir konfigūravime. Raimondas Mačionis yra atsakingas už svarbiausių įmonės klientų poreikių analizę, konsultacijas, sistemos atnaujinimą ir konfigūravimą ir mokymus.

 

 

Į mokymus kviečiame registruotis iki rugsėjo 28  d. 

REGISTRACIJA

 

Dalyviams rekomenduojame su savimi turėti kompiuterį.

Vietų skaičius ribotas.

Nesusirinkus grupei, „DocLogix” pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl COVID-19 pandemijos bei Vyriausybės priimtų apribojimų maksimalus vienos grupės dalyvių skaičius ribojamas iki 10 asmenų. 

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.