DocLogix 2013 – patogesnis kasdienis darbas bei kiti patobulinimai

Su džiaugsmu norime pranešti „DocLogix“ sistemos vartotojams apie naują versiją „DocLogix 2013”. Šį kartą išskirtinį dėmesį skyrėme rezoliucijų proceso patogesniam valdymui. Taip pat atsižvelgėme ir į daugiakalbes organizacijas, kuriose yra poreikis naudotis sistema skirtingomis kalbomis – nuo šiol tai įmanoma ir „DocLogix“ sistemos vartotojas galės pats nustatyti sistemos aplinkos kalbą.

Nepamiršome ir kitų kasdienių užduočių optimizavimo. Nuo šiol sistemoje atsiranda galimybė vienu paspaudimu patvirtinti kelias užduotis, patobulintas el. laiškų siuntimas bei kitos funkcijos.

Kviečiame detaliau susipažinti su „DocLogix 2013” funkcionalumu!

1. Naujas rezoliucijų apdorojimo būdas

Rezoliucija – raštiškas vadovo nurodymas vykdytojui dėl dokumento užduoties įvykdymo.

Kaip „DocLogix” sistemoje buvo seniau?
Seniau rezoliucijų valdymui įmonėje ar organizacijoje buvo sukuriamas atskiras procesas, kuriame buvo numatomas tikslus rezoliucijos kelias; šio proceso trūkumas buvo tai, kad procesas buvo fiksuotas ir pasikeitus situacijai jo koregavimui buvo reikalingas sistemos administratorius.

Kaip nuo šiol bus valdomas rezoliucijų procesas?
Naujojoje „DocLogix“ versijoje pateikiame paprastesnį ir patogesnį būdą darbui su rezoliucijomis, tai yra hierarchinė užduotis, kuri ne tik leidžia lanksčiai valdyti rezoliucijos procesą, bet ir stebėti ir kontroliuot rezoliucijos atlikimą.

Rezoliucijos paskyrimas

Nuo šiol rezoliucijų funkcionalumui nebereikia kurti iš anksto apibrėžtų procesų. Paskiriant rezoliuciją sukuriama naujo tipo užduotis. Kai rezoliucija paskiriama, sukuriama kita užduotis, hierarchiškai susieta su pradinės rezoliucijos užduotimi. Hierarchijos lygių kiekis nėra ribojamas. Taip pat galima paskirti kelias rezoliucijas vienam dokumentui, kiekvienos rezoliucijos tolesnio vykdymo kelias bus atskira hierarchijos medžio šaka.

Rezoliucijų vykdymo priežiūrai pateikiamas naujas vaizdavimo būdas – medis, kuriame matoma visą dokumento rezoliucijų hierarchiją. Medžio šakose rodomi: vykdytojai, kuriems paskirta rezoliucija, datos, būsenos, pavadavimas ir kita reikalinga informacija.

DocLogix rezoliucijų medis

Rezoliucijų projektų (šablonų) kūrimas
Šis funkcionalumas skirtas rezoliucijas skiriančių asmenų padėjėjams. Nuo šiol sistemoje galima iš pradžių sukurti rezoliucijos projektą, jį išsaugoti, koreguoti, o paruošus išsiųsti vadovo tvirtinimui. Patvirtinus rezoliuciją, ji vadovo vardu išsiunčiama vykdyti.

DocLogix rezoliucijų valdymas

DocLogix rezoliucijos patvirtinimas

2. Daugiakalbė naudotojo aplinka

Kiekvienas naudotojas sistemoje gali pasirinkti naudotojo aplinkos kalbą iš lietuvių, latvių, estų, rusų, anglų, lenkų, azerbaidžaniečių kalbų (konkretų pateikiamų kalbų sąrašą gali nustatyti sistemos administratorius). Naudotojo sąsajos kalbos perjungimas pasiekiamas kiekviename naudotojo sąsajos puslapyje.

DocLogix daugiakalbe aplinka

3. Patogesnis kasdienis darbas

Kelių užduočių užbaigimas vienu metu
Organizacijoms kasdien vis aktyviau naudojant „DocLogix“ sistemą daugybė kasdieninių darbų, pavedimų, užduočių pavidalu atsispindi sistemoje. Esant dideliems užduočių kiekiams tai yra nepatogi ir laikui imli procedūra. Todėl šioje versijoje suteikiame galimybę visoms įvykdytoms užduotims pažymėti užduoties įvykdymo būseną vienu paspaudimu.

Kelių užduočių užbaigimas vienu metu DocLogix sistemoje

Informacijos siuntimo patobulinimai
Naujojoje versijoje esantis funkcionalumas leidžia iš „DocLogix“ išsiųsti elektroninį laišką tretiesiems asmenims, nesantiems sistemos kontaktų sąraše.

Informacijos siuntimas DocLogix sistemoje

„Parankiniai vartotojai“
Naujoje versijoje yra galimybę sudaryti parankinių („Favorite“) vartotojų sąrašą, kuriems dažniausiai paskiriame užduotis „DocLogix“ sistemoje. Renkant užduoties gavėją, sistema pirmiausia pasiūlo vartotojo parankinius asmenis – tai sutrumpina ir palengvina užduoties paskyrimą. (Parankinių vartotojų funkcionalumas veikia tik atliekant delegavimo funkciją gavus užduotį).

Parankiniai vartotojai DocLogix sistemoje

Ir dar šis tas…

Patobulintas saugos valdymo mechanizmas. Nuo šiol, esant poreikiui, „DocLogix“ vartotojas galės matyti ne tik jam priklausančius dokumentus, bet ir savo pavaldinių kuriamus ir valdomus dokumentus bei jų informaciją.

Automatinis elektroninio dokumento registravimo metaduomenų pasirašymas
Nuo šiol, „DocLogix“ sistema suteikia galimybę privalomus pasirašyti elektroninio dokumento registracijos metaduomenis (registracijos data ir registracijos numeris) pasirašyti automatiškai tiesiog registracijos procese.

Greitaveikos patobulinimai
„DocLogix 2013“ versijoje atlikti greitaveikos patobulinimai, kurie leis klientams sistema naudotis dar greičiau ir patogiau.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.