18-as DocLogix gimtadienis

Ar žinote, kad prieš 18-iolika metų „DocLogix“ istorija prasidėjo nuo dviejų programuotojų entuziastų, dirbusių su stambiais IT projektais, niekaip negalėjusių suprasti vieno dalyko – kodėl įmonės investuoja milijonus į „pinigų valdymą“ t.y. apskaitos sistemas, verslo valdymo sistemas, bet visiškai nesirūpina savo intelektualiuoju turtu t.y. informacijos valdymu?

Komanda startavo turėdama vienintelį tikslą – pasiūlyti kompanijoms sprendimą, įgalinantį jas susikurti patogią, lanksčią ir efektyvią erdvę dokumentų, užduočių ir procesų valdymui. Taip 1998 metais pasirodė pirmoji „DocLogix“ versija, tuo metu dar be pavadinimo. Praėjus 5 metams 2003 metų vasario 25 d.buvo įkurta UAB „DocLogix“. Šiandien „DocLogix“ yra pripažintas vienu geriausiu informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje.

 

Gimtadienio proga dovanos Jums !

Kviečiame į NEMOKAMĄ konsultacija, Jūsų įmonės dokumentų valdymo ar el. pasirašymo klausimais.

 

Komentarai
Nemokama konsultacija - DocLogix gimtadienis
Bukime kartu mums jau 18m. Ar Jums reikia patarimo dokumentu valdymo srityje, o gal su pasirašymu? Registruokis nemokamai konsultacijai.
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.