Ignas L

DocLogix komanda su džiaugsmu pristato pokalbių su darbuotojais sesiją “Labas – Susipažinkim!”, kurią pradeda Mūsų kolega Ignas L.

 

Labas Ignai, papasakok trumpai apie save

 Gimiau ir užaugau Utenoje, baigęs 12-ką klasių išvažiavau mokytis į Londoną, kadangi jau ne vieną vasarą iki mokyklos baigimo, ten išvažiuodavau užsidirbti vasaros metu. Paskutinieji, 3 studijų metai vyko nuotoliniu būdu, todėl atsikrausčiau gyventi į Vilnių.

 

Dar studijų metu Londoną iškeitei į Vilnių, o kaip pradėjai savo kelionę DocLogix’e

 Kadangi nemėgstu „sėdėti ant tėvų sprando“ studijų metais pradėjau savo kaip suaugusiojo karjerą ir „darbe“.Dirbau pusę etatu greito maisto restorane, naktimis ir savaitgaliais supirkdavau motorolerius, juos suremontuodavau ir parduodavau brangiau, o štai paskutiniaisiais mokslų metais, pradėjau ieškotis darbo kuris būtų susijęs su mano studijomis ir pamatęs skelbimą, kad DocLogix ieško komandos pastiprinimo, išsiunčiau aplikaciją. Taip, visai netikėtai čia ir pradėjau savo karjerą.

 

Kaip sekasi suderinti mokslą, darbą bei remonto verslą?

 Kai yra noras ir užsidegimas, viskas įmanoma. Žinoma tai nėra lengva, tačiau stengiuosi laviruoti tarp visų šių dalyku, jog galėčiau tobulėti ne tik vienoje srityje. Kartais nukenčia vienas ar kitas dalykas, tačiau jau išmokau skirstyti savo laiką ir jėgas, jog taip nebenutiktų. Turėdamas daug veiklų išsiugdžiau įprotį, nepalikti darbų paskutinei dienai ir juos pradedu kuo ankščiau. Ko pasėkoje, dėl laiko kontroliavimo, šiuos dalykus derinti man sekasi. Taip pat esu dėkingas, jog visose srityse, jaučiausi gerai, bei darbas, mokslai, ir verslas-hobis, man nėra prievolė kurią turiu atlikti. Tą darydamas, laikas nepastebimai prabėga, bei atlikęs darbus/užduotis, jaučiuosi gerai.

 

Verslas-hobis, ką turi omenyje tai sakydamas ?

 Mano dėdė nuo vaikystės mėgėjiškai užsiiminėjo motokrosu, tad nenuostabu, kad motokrosas visuomet buvo šalia. Nepamenu, bet man pasakojo, jog dviračiu pradėjau važinėti nuo 3m, ir vieną kartą besivažinėjant pas dėdę kaime, atvažiavo Utenos motokroso klubo vadovas, kuris pamatė, jog tuo metu būdamas 4m. gerai valdau dviratį, šokinėju per kalnelius, paklausė mano tėčio „kodėl Jūs jam neduodate motociklo?“. Po 2 savaičių aš jau buvau tuometiniame Utenos hipodrome, su mažiuku motociklu bandantis pavažiuoti savo pirmuosius metrus. Kaip galit suprasti – „prilipo“ 😊Motokrosas labai brangus sportas, tad natūralu, jog neišmanant nieko apie motociklo sandarą ilgai nevažiuosi, todėl pradėjau domėtis motociklo sandara, eksploatavimu, remontu. Natūralu, kad kai pradedi suprasti dalykus, jie tampa įprasti ir gali padėti nesuprantantiems už atlygį, toks tas verslas. O motoroleris ar motociklas didelio skirtumo jau nebelieka kai supranti esmę, imi ir remontuoji 😊

 Jei gerai supratome, tai esi ir IT techninės pagalbos, ir MOTO techninės pagalbos žmogus ?

 Tikrai taip, esu žmogus pagalbai visose srityse 😊

  

Ar visas savo veiklas išvardinai ar dar turi paslėpęs kažką ?

Pradėjęs sportuoti moto sportą, žiemos laikotarpiu, kuomet nėra daug galimybių treniruotis su motociklu, išbandžiau daugybę sporto šakų, bet labiausiai patiko ir ilgiausiai buvau apsistojęs ties Kick-boxu (5m), plaukimu (2m) bei beisbolu (1m).

 

Ar užtenka 7 dienų viskam ? Mokslas, sportas darbas – kada ilsiesi ? 

 Laiko truks visada jei tik nemokėsi jo prioretizuotis😊Teisingas laiko dėliojimasis savo dienotvarkėje, bei susikoncentravimas veiklų metu, leidžia rasti vieną ar kitą tarpą, kuomet randi laiko ir pailsėti. Žinoma, per ilgą laiką, gali aplankyti ir draugas “tingėjimas”, bet visas negatyvias mintis atbaido mano asmeninė vizija, kurią noriu pasiekti.

 

Laiko planavimas ir prioritetai, kaip juos skirstai tarp skirtingų veiklų ? 

Dažniausiai pasikliaunu savo vidumi. Keista, tačiau manau, jog manęs tas jausmas nebuvo apgavęs ir padeda gerai prioritetizuoti veiklas. Gyvenime stengiuosi dėliotis turimų veiklų tipažus, pagal tai iš ko gavau užduotį/veiklą, ko iš manęs tikimasi, kaip svarbu tai yra kitam žmogui ir man, kokį rezultatą tai atneš. Pagal tai racionaliai apgalvojęs, randu sprendimą, kokia veikla dabar turi didžiausia prioritetą ir jo imuosi.

 

Kad jau taip gerai planuoji, tai smalsu – kokie tie, ateities planai? 😊

Žinoma, pirmiausia yra tikslas gerai pabaigti mokslus, tuomet lipti karjeros laiptais įmonėje, bet prie viso to, nepamiršti ir savo neatsiejamo hobio – motokroso.

 

Ar pristabdė/sujaukė planus karantinas ?

 Nemeluosiu, darbas bei mokslai iš namų, man iš dalies patinka. Susitaupo daug laiko, nereikia keliauti, mažiau pagundų kažkur išeiti, kas reiškia, daugiau laiko atlikti savo darbams bei pasimėgauti savo norimomis veiklomis. Todėl šį laikotarpį vertinčiau net naudingą man, leido geriau susikaupti, išlikti susikoncentravus, siekti savo išsikeltų tikslų. Bet pradedu jausti, kaip trūksta socialinio tikro bendravimo. Be jo, tobulėjimas kitose srityse taipogi lėtėja, nes yra neužpildomos kitos žmogaus sritys

 

Ko palinkėtum kolegoms, draugams karantino laikotarpiu ?

Palinkėčiau neliūdėti šiuo laikotarpiu, jei yra noras pabendrauti, būti tuo kuris paskambina pirmas, pasiteirauja. Taip suteiksite pasitenkinimą sau, bei kitam. Na ir kol yra daugiau laiko mūsų gyvenimuose, leisti jį prasmingai, mokytis naujų dalykų, ugdyti save kaip asmenybę. Atėjus geresnėms dienoms, galėsite be sąžinės graužaties jomis džiaugtis būdami su draugų kompanija ir žinosite, jog karantinas buvo tik etapas, savęs pažinimui bei tobulėjimui, ir jūs tą išnaudojot 100%

Komentarai

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.