Kaip pasirašyti elektroninius dokumentus DocLogix pasirašymo portale?

Pasirašymo portalas suteikia galimybę klientui peržiūrėti, pasirašyti dokumentą bei patikrinti dokumento parašų galiojimą – įgyvendinama integracija su jūsų dokumentų valdymo sistema ir trečiosiomis šalimis. Tai įrankis, skirtas norintiems patogiai ir inovatyviai naudotis elektroniniu parašu.

 

Kaip pasirašyti elektroninius dokumentus DocLogix pasirašymo portale?

Atsidarykite DocLogix pasirašymo portalo internetinį puslapį bei sekite nurodymus savo išmaniajame įrenginyje ir prisijunkite su vienu iš prisijungimo variantų:

  • MOBILE ID;
  • elektroninio pašto adresu;
  • arba SMART ID.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prisijungę pateksite į savo paskyrą, kurioje bus matomi visi jūsų dokumentai. Jeigu prisijungėte pirmą kartą, sritis „Visi dokumentai“ bus tuščia.

 

 

Kairėje pusėje esančioje juostoje pasirinkite „Įkelti naują dokumentą“ ir įkelkite dokumentą PDF, ADOC, ASICE arba EDOC formatu.

Dokumento pasirašymas:

Pasirašymui galite naudoti „Smart – ID“ arba mobilųjį parašą. Dokumento pasirašymo langas:

 

Pasirinkite parašo vietą

Pasirašydami dokumentą, galite pasirinkti, kurioje dokumento vietoje norite atvaizduoti parašą. Šis nustatymas galimas pasirinkus pasirašymo būdą – SMART – ID arba mobilųjį parašą:

Pridėkite pasirašančius asmenis bei pagal poreikį pakoreguokite jų pasirašymo tvarką: 

Sėkmingo pasirašymo patvirtinimas:

Patvirtinus dokumentą, matoma jo patvirtinimo ataskaita, parodanti parašų skaičių, galiojančių parašų skaičių, patikrinimo laiką ir politiką, pagal kurią dokumentas buvo patikrintas.

 

Papildomos galimybės ir nustatymai

Kas, jei dokumentas nepasirašomas iš karto? Ar jis išsaugomas?

Nepasirašius dokumento, įkeltas dokumentas grįš į asmeninę paskyrą ir prie visų dokumentų bus matomas skiltyje „Laukiama, kol aš pasirašysiu“.

 

Ar galima patikrinti parašų galiojimą?

Įkėlus dokumentą, galima jį ne tik jį atsisiųsti, bet ir patikrinti parašų galiojimą.

 

Kaip išsiųsti priminimą nepasirašiusiems asmenims?

Prie nepasirašių asmenų rasite pasirinkimą “Pakartokite kvietimą“, kuris išsiųs priminimą pasirašyti nurodytų el. pašto adresu. 

 

 

 

Dėl platesnės informacijos apie pasirašymo portalą kreipkitės į su jumis dirbantį DocLogix  pardavimų projektų vadovą arba bendruoju el. paštu sales@doclogix.lt 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.