Mantas S

DocLogix komanda tęsia sesiją “Labas – Susipažinkim!”, kurioje kalbiname mūsų kolegą Mantą Steponavičių. 

 

Labas, Mantai, papasakok apie save.

Gimiau ir užaugau Jonavoje, baigęs 12 klasę išvažiavau studijuoti į Kauną ir dabar gyvenu bei dirbu Vilniuje. Šiaip esu aktyvus, kai kas pasakytų, kad galbūt net hiperaktyvus, tačiau visada vertinau ramumą. Esu labai linkęs prie meno, nuo mažumės laikiau pieštuką rankoje ir „mozojau“ popieriaus lapus. Mokykloje buvau pagarsėjęs kaip „vaikis“ su apipieštais sąsiuvinių viršeliais.

 

Ir kaip tas meniškas „vaikis” atsirado DocLogix?

Atradau DocLogix per visišką atsitiktinumą. Po studijų su buvusiu kursioku ir geru draugu naršėme po skelbimus ir radus kažką, kas patiktų vienam ar kitam, dalinomės tarpusavyje. Vieną dieną gavau žinutę su nuorodą į DocLogix darbo skelbimą, sudomino darbas su iššūkiais ir nusprendžiau pabandyti. Taip nutiko, kad dabar aš čia ir džiaugiuosi, jog pabandžiau.

 

O kas užima didžiąją dalį tavo laisvo laiko?

Smiginio treniruotės, varžybos bei kompiuteriniai žaidimai. Žinoma, stengiuosi rasti laiko visiems savo pomėgiams, tiek grojimui gitara, trimačių modelių kūrimui, Rubiko kubo dėliojimui ir piešimui. Deja, kartais laiko dienoje tiesiog per maža.

 

Atrodo, kad veiki labai daug – piešimas, video montavimas, grojimas gitara (gal kažko nepaminėjome?). Kuri iš šių veiklų tau artimiausia ir kodėl?

Kartais man pačiam sunku atsiminti viską, ką veikiu ir kur bandau tobulėti. Piešimas yra man artimiausia veikla, su tuo aš užaugau ir ši veikla mane lydėjo visą gyvenimą. Dabar šiek tiek rečiau paimu pieštuką į rankas, kadangi buvau priėjęs tą laikotarpį, kurį greičiausiai patiria dauguma meno žmonių.

 

Ką turi omenyje?

Tai perfekcionizmas. Kiekviena klaida ar neteisingai atliktas žingsnis mane glumino ir kartais net pykdė. Tačiau ateina laikas, kai supranti, jog dalykas, ties kuriuo dirbi, ir neturi būti atliktas tobulai, nes tobulumas yra nepasiekiamas. Va tada ir galima pradėti mėgautis tuo, ką darai.

 

Techninės priežiūros skyrius laimėjo mūsų įmonės vidinio konkurso 2021-ųjų Helovyno geriausio DocLogix moliūgo titulą. Pergalę komandai atnešei tu – ar ilgai užtrukai skaptuodamas moliūgą?

Moliūgą ruošiau pirmą kartą, tačiau esu labai daug valandų praleidęs žiūrėdamas kaip profesionalai skaptuoja moliūgus ar kuria figūras iš molio. Užtrukau apie 5 – 6 valandas norėjau, kad pirmas kartas būtų kuo geresnis. Žinoma, norėjau ir kolegas nustebinti. Labai džiaugiuosi rezultatu, prieš pradedant nesitikėjau, jog pavyks. Tačiau įrodžiau sau, kad galiu daugiau, nei man pačiam atrodo.

 

Tavo pomėgiai – labai meniški, tačiau dirbi techninės priežiūros skyriuje. Natūraliai kyla klausimas – ar meniškos prigimties žmogus „neprasilenkia“ su techniniu darbu?

Šį klausimą ar panašias jo versijas dažnai girdžiu. Nors menas ir yra labai didelė mano gyvenimo dalis, kita mano pusė visada linko į tiksliuosius mokslus. Dievinau matematiką ir fiziką, mane traukė ieškoti sprendimų į sudėtingiausias užduotis ir problemas. Manau, kad ta mano pusė ir paskatino susidomėti šiuo darbu.

 

O kaip tu įsivaizduoji tobulą dieną?

Man tobula diena yra pilna juoko. Gal kiek trumpas ir banalus atsakymas, tačiau niekas taip nedaro įtakos gerai savijautai, kaip juokas.

 

Ačiū už pokalbį, linkime daug juoko tavo kasdienybei!

Komentarai

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.