Mokymai „DocLogix“ sistemos administratoriams

Mieli klientai,

Kviečiame į mokymus, skirtus „DocLogix“ techniniams specialistams. Išklausę kursą susipažinsite su „DocLogix“ sistemos architektūra, išmoksite konfigūruoti sistemą ir naudotis visomis jos funkcijomis. Mokymų metu gautas teorines žinias užtvirtinsite čia pat atlikdami praktines užduotis.

 

Mokymų kurso aprašymas

  • Mokymų data: gruodžio 12-13 d.
  • Mokymų trukmė: Nuo 9 iki 17 val.
  • Mokymų kaina: 310 Eur + PVM (asmeniui) užsiregistravus iki lapkričio 10 d., 330 Eur + PVM (asmeniui) užsiregistravus iki lapkričio 22 d., vėliau – 350 Eur + PVM. Į kainą įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukos.
  • Mokymų vieta: UAB „DocLogix“ biuras įsikūręs „Žirmūnų verslo centre“ (Adresas: Žirmūnų g. 139, Vilnius). Vieta žemėlapyje

Mokymus veda

 

Raimondas MRaimondas Mačionis – sertifikuotas „DocLogix“ sistemos techninis konsultantas, lektorius, turintis daugiau nei 5 metų patirtį dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ diegime ir konfigūravime. Raimondas Mačionis yra atsakingas už svarbiausių įmonės klientų poreikių analizę, konsultacijas, sistemos atnaujinimą ir konfigūravimą ir mokymus.

Į mokymus kviečiame registruotis el. paštu mokymai@doclogix.lt arba telefonu 8 620 59433 iki gruodžio 11 d.

Dalyviams rekomenduojame su savimi turėti kompiuterį.

Vietų skaičius ribotas.

Išankstinės sąskaitos apmokėjimas garantuoja vietą mokymuose.

 

Ši data netinkama? Sužinok kitas artimiausių mokymų datas

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.