Papildomos atnaujinto NextGen portalo funkcijos — sklandesniam Jūsų darbui

Džiaugiamės, kad šalia portalo integracijos su DocLogix dokumentų ir procesų valdymo sistema, pasirašymo teisės delegavimo, informatyvaus darbalaukio bei struktūruotos adresų knygelės, galėsime Jums pasiūlyti ir šias naudingas portalo funkcijas.

 

Platesnės atvaizdavimo galimybės Jūsų el. pranešimuose

 

Nepriklausomai nuo Jūsų naudojamos el. laiškų siuntimo platformos, galėsite laisvai spręsti, kokius tekstų ruošinius su paveikslėliais norite siųsti savo pranešimų gavėjams.

Matydami Jūsų logotipus ir profesionaliai pateiktą žinutę, gavėjai galės būti ramūs, kad pranešimą gavo būtent iš Jūsų įmonės ar organizacijos.

 

Dokumentų atšaukimo galimybė

 

Pasikeitus aplinkybėms ar įsivėlus klaidai, visada galėsite atšaukti išsiųstą dokumento patvirtinimo užklausą ir parašyti gavėjams žinutę apie šio savo sprendimo priežastį.


Pasirašytų dokumentų statistika

Darbalaukyje esančių vizualių diagramų dėka, galėsite lengvai apžvelgti kiek ir kokių dokumentų gaunate bei išsiunčiate, įvertinti kokią Jūsų veiklos dalį sudaro darbas su konkrečios srities dokumentais.

 

Išsamesnę informaciją apie tai, kaip šios funkcijos veiks, atsiųsime Jums atskiru pranešimu. Dėkojame, kad naudojatės NextGen ir kitais mūsų produktais.

 

 

KVIEČIAME IŠBANDYTI NAUJĄSIAS NEXTGEN PASIRAŠYMO PORTALO FUNKCIJAS NUO KOVO 22 D.!

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.