Pokyčiai Microsoft tapatybės patvirtinime

Informuojame, jog nuo 2022 m. spalio 1 d. Microsoft nebepalaikys prisijungimo prie „Exchange Online“ naudojant vartotojo vardą ir slaptažodį („Basic authentication“ metodas).

 

Remiantis pakeitimu, prisijungti prie naudojamų programų klientai bus kviečiami šiuolaikiniu autentifikavimo būdu „OAuth 2.0“. Šis metodas turi daug privalumų ir patobulinimų, padedančių geriau suvaldyti programas, jų teises, vartotojo asmeninę informaciją ir prisijungimo duomenis.

Dėl šių pakeitimų, DocLogix sistemoje nustos veikti automatinio laiškų surinkimo (email capturing) funkcionalumas naudojantis protokolais POP ir IMAP.

DocLogix komanda atliko produkto plėtros darbus ir įgyvendino funkcionalumą, kuris leis naudotis „OAuth2“ autentifikacijos metodu. Tai reiškia, kad ir toliau bus užtikrintas automatinio laiškų surinkimo (email capturing) funkcionalumas įdiegus naujausią DocLogix sistemos versiją, atnaujinimus ir atlikus reikiamus konfigūravimo darbus.

Jei jau naudojatės naujausia DocLogix versija, prašome registruoti užklausą priežiūros sistemoje dėl naujinimo diegimo laiko suderinimo.

Daugiau informacijos apie naujausią DocLogix versiją galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Aptarti versijos naujinimo sąlygas galite susisiekę su savo pardavimų projektų vadovu arba el. paštu sales@doclogix.lt

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.