Prestižiniuose Europos apdovanojimuose „DocLogix“ pelnė nacionalinės laimėtojos vardą

RSM remiamuose 2017–2018 m. Europos verslo apdovanojimuose „DocLogix“ pelnė nacionalinės laimėtojos vardą. Šie apdovanojimai – didžiausias Europos įmonių konkursas.

Gruodį buvo paskelbtas 2898 „dėmesio vertų“, verslo kompetencija išsiskiriančių įmonių sąrašas, iš kurio „DocLogix“ nacionaline laimėtoja išrinko nepriklausomų vertintojų komisija. Vertintojai – stipriausi verslo lyderiai, politikai ir akademinio pasaulio atstovai – „DocLogix“ įvertino kaip geriausią Lietuvos įmonę skaitmeninių technologijų apdovanojimo kategorijoje. Dabar „DocLogix“ atstovaus Lietuvai konkurso finale.

Adrianas Trippas, Europos verslo apdovanojimų generalinis direktorius, sakė: „Tai nuostabus laimėjimas. „DocLogix“ yra aiški savo srities lyderė. Nacionaline laimėtoja tampama tik tada, kai įmonė dirba sėkmingai, etiškai, novatoriškai ir yra viena stipriausių visoje Europoje. Linkime jums kuo geriausios kloties finale.“

Gegužės 22–23 d. „DocLogix“ atstovai keliaus į Varšuvą, kur įmonė varžysis finaliniame vertinime. „DocLogix“ dalyvaus verslo klausimams skirtame lyderių susitikime ir iškilmingoje ceremonijoje, kurioje bus paskelbti galutiniai RSM remiamų 2017–2018 m. Europos verslo apdovanojimų laimėtojai.

Pagrindinis jau vienuoliktus metus rengiamų Europos verslo apdovanojimų tikslas yra prisidėti prie stipresnės ir sėkmingesnės verslo bendruomenės visoje Europoje kūrimo. Šiais metais teikiant apdovanojimus dalyvavo daugiau kaip 110 000 įmonių iš 34 šalių. Tarp rėmėjų ir partnerių: RSM, ELITE, „Germany Trade & Invest“, „PR Newswire“, „Bureau Van Dijk“ ir „SDL Managed Translation“.

 

Norėdami gauti išsamesnės informacijos spaudai, atvejų tyrimus ir interviu, susisiekite:

„DocLogix“: Judita Kuodienė, Marketingo projektų vadovė, el. p. jkuodiene@doclogix.com, tel. + 370 685 96 533

Europos verslo apdovanojimai: Europos verslo apdovanojimų atstovė Vanessa Wood, tel. +44 (0) 796 666 6657, el. p. vanessa.wood@businessawardseurope.com; grace.harley@businessawardseurope.com

Apie Europos verslo apdovanojimus:

Pagrindinis Europos verslo apdovanojimų tikslas yra prisidėti prie stipresnės ir sėkmingesnės verslo bendruomenės visoje Europoje kūrimo.

Europos verslo apdovanojimų programa verslo bendruomenei padeda trimis būdais:

  • Pažymi ir skatina individualių asmenų ir organizacijų sėkmę
  • Atkreipia verslo bendruomenės dėmesį į siektinus kompetencijos pavyzdžius
  • Kartu su Europos verslo bendruomene rengia diskusijas aktualiausiomis temomis

Europos verslo apdovanojimai rengiami jau vienuoliktus metus. Šiais metais juose dalyvavo daugiau kaip 110 000 įmonių iš 34 šalių. Tarp rėmėjų ir partnerių: RSM, ELITE, „Germany Trade & Invest“, „PR Newswire“, „Bureau Van Dijk“ ir „SDL Managed Translation“.

www.businessawardseurope.com.

Twitter: @rsmEBA

Facebook: www.facebook.com/businessawardseurope

LinkedIn: įmonės puslapis „The European Business Awards“

 

Apie RSM:

RSM yra šeštasis pagal dydį nepriklausomų audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių tinklas, veikiantis 120 šalių, turintis 800 biurų ir daugiau kaip 43 000 darbuotojų visame pasaulyje. Bendros tinklo pajamos iš mokesčių siekia 5,1 mlrd. JAV dolerių.

Mes dirbame kaip integruota komanda ir dalijamės savo įgūdžiais, įžvalgomis bei ištekliais. Laikomės į klientus orientuotos mąstymo strategijos, kurios esmė – įsigilinti į klientų verslo veiklą. Taip suteikiame jiems galimybę tvirtai žengti pirmyn ir realizuoti visą savo potencialą.

RSM yra pagrindinė Europos verslo apdovanojimų rėmėja, skatinanti verslo kompetenciją ir siekianti atkreipti dėmesį į išskirtinius verslo laimėjimus.

RSM priklauso „Forum of Firms“. Šios asociacijos narius vienija bendras tikslas – skatinti visame pasaulyje nuosekliai laikytis aukštų finansinių ir audito paslaugų standartų.

RSM – prekių ženklas, kurį naudoja nepriklausomų, savarankiškai veikiančių apskaitos ir konsultacijų įmonių tinklas. Pati „RSM International Limited“ neteikia jokių apskaitos ir konsultacijų paslaugų. Įmones nares vienija bendra vizija – teikti klientų poreikius atitinkančias, profesionalias, aukščiausios kokybės paslaugas tiek vietos rinkose, tiek tarptautiniu mastu www.rsm.global

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.