Elektroninių dokumentų pasirašymas su Smart-ID DocLogix sistemoje

  • Kas yra „Smart-ID“?

„Smart-ID“ – tai išmanus, unifikuotas Baltijos šalių įrankis, leidžiantis patogiai naudotis e-paslaugomis tiek asmeninėms, tiek įmonės paskyroms. „Smart-ID“ programėlė yra paprastas, saugus ir išmanus įrankis, leidžiantis patvirtinti savo tapatybę elektroniniu būdu.

Taip pat gali būti naudojamas prisijungiant prie:

  • e. paslaugų;
  • elektroninės bankininkystės;
  • dokumentų pasirašymo sistemų.

 

Plačiau apie „Smart-ID“:

 

  • Modernaus pasaulio perversmas

Pasaulio bankas skaitmeninę tapatybę įvardija kaip vieną iš keturių svarbiausių veiksnių skaitmeninei pažangai verslo viešajame ir privačiame sektoriuose užtikrinti. Tinkamai išplėtota ir vartotojui patogi elektroninio identifikavimo infrastruktūra suteikia praktinės naudos. Ji reiškia mažesnius administracinius kaštus ir laiko sąnaudas, kokybiškesnį viešųjų paslaugų prieinamumą.

Modernėjant pasauliui žmogus keičia savo įprastus įrankius į tokius, kurie sprendžia problemas greičiau ir paprasčiau. „Smart-ID“ yra vienas iš tų įrankių, pakeitęs fizines kodų korteles ir generatorius. 

 

  •  „Smart-ID“ – daugiau nei tik alternatyva

„Smart-ID“ pateikti parašai yra teisiškai įpareigojantys, pripažįstami visose ES valstybėse ir turi tokią pačią teisinę galią kaip ir ranka pasirašyti parašai.  Būtent todėl rekomenduojame savo klientams turėti  „Smart-ID” ne tik kaip alternatyvą kitiems pasirašymo įrankiams, bet kaip vieną iš pagrindinių pasirašymo būdų. Verta paminėti, jog apsisaugoti nuo netikėtų gamtos ar technologinių “Force majore” įvykių niekada nėra per anksti.

 

  • Kaip pradėti naudotis „Smart-ID“?

„Smart-ID“ programėle galite naudotis bet kur ir bet kuriuo metu, kadangi ji visada yra Jūsų išmaniajame įrenginyje. Jai veikti tereikia interneto ryšio. „Smart-ID“ programėle naudotis ypač paprasta, net jei niekada nesate naudojęsi jokiu kitu tapatybės patvirtinimo įrankiu.

Jei norite užregistruoti, Jums reikia turėti Lietuvos Respublikos, Estijos arba Latvijos piliečio asmens kodą (Privalu laikytis Smart-ID nustatytų amžiaus apribojimų. )

Tolimesni žingsniai yra nesudėtingi ir greitai įgyvendinami:

  • Atsisiųskite įsidiekite „Smart-ID“ programėlę į savo išmanųjį įrenginį. Programėlę galite atsisiųsti į visus „Android“ ir „iOS“ operacinę sistemą naudojančius išmaniuosius įrenginius. 
  • „Smart-ID“ paskyros būna kelių lygių. Pasirinkite aukštesnio lygio paskyrą, naudodami vieną iš 4 nurodytų tapatybės patvirtinimo būdų – asmens tapatybės kortelė, mobilusis parašas, interneto bankas ar banko skyrius arba biometrinis indentifikavimas.
  • Sekite programėlės instrukcijas bei aktyvuokite „Smart-ID“ paskyrą.

 

 Pasididinkite video norėdami matyti detalesnį vaizdą

Naujausiojoje DocLogix versijoje su Smart-ID“ programėlės pagalba galėsite lengvai, greitai ir saugiai pasirašinėti ASiC, ADOC, EDOC ir PDF dokumentus.  

 

Dėl platesnės informacijos apie siūlomas paslaugas kreipkitės į savo DocLogix pardavimų vadovą arba bendruoju el.paštu sales@doclogix.lt

Komentarai

 

Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.