Su ADOC.LT lengva pradžia atsisakant popierinių dokumentų

Dokumentų valdymo sistemos kūrėja UAB „DocLogix“ siūlo unikalią galimybę pasirašyti dokumentus elektroniniu parašu ir atsisakyti popierinių dokumentų organizacijoms, įstaigoms ir institucijoms, kurios neturi  dokumentų valdymo sistemos arba ji nėra pritaikyta pasirašyti dokumentus ADOC formatu.

Jau šiandien galite naudoti ADOC.LT – tai viešas ir nemokamas elektroninių dokumentų registras, kuriame galite registruoti gaunamus ir siunčiamus dokumentus pagal raštvedybos taisykles. Svarbu ir tai, kad sistemoje ne tik galėsite registruoti, bet ir pasirašyti dokumentus ADOC parašu patogiau nei su kitomis priemonėmis. Taip pat sistema leidžia peržiūrėti iš trečiųjų šalių gautus ADOC formatu pasirašytus dokumentus bei patikrinti jų parašų galiojimą.

ADOC.LT sistemoje taip pat pateikta centralizuota visų Lietuvos valstybinių įstaigų kontaktų duomenų bazė, o vartotojas gali kurti bei kaupti papildomų savo kontaktų duomenų bazę. Pagal poreikius sistemą galima išplėsti iki pilnos dokumentų valdymo sistemos.

Detali ADOC.LT prezentacija

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.