UAB „DocLogix“ dalyvauja tarptautinėje parodoje „Turkmentel 2011“

Rugsėjo 14 d., asociacija “INFOBALT” pradėjo verslo misiją Turkmėnistane, kur dalyvauja tarptautinėje informacinių technologijų sektoriaus parodoje “Turkmentel 2011”. Antrus metus iš eilės parodoje dalyvaujančią asociaciją šiais metais atstovaus dešimt įmonių iš Lietuvos. Tai dešimt asociacijai “INFOBALT” priklausančių įmonių: “Alna”, “Baltic Orbis”, “B.G.M.”, “CID BALTIC”, “Doclogix”, “ES paramos projektų administravimo agentūra”, “Informacinė raida”, “Informacinės konsultacijos”, “NRD”, “Satgate”.

Užmezgus bendradarbiavimą su Turkmėnistanu, dalis asociacijos “INFOBALT” įmonių jau eksportuoja savo paslaugas į šią šalį, tačiau šių metų misijos tikslas – paskatinti augančią Turkmėnistano rinką dar plačiau atsiverti lietuviškai produkcijai bei idėjoms.

Pernai Turkmėnistane viešėjęs informacinių technologijų sprendimus siūlančios UAB “Alna Group” investicijų ir plėtros direktorius Gediminas Mikaliūnas džiaugiasi jau pasiektais rezultatais. “Po pirmosios misijos bendradarbiavimas yra nuosekliai vystomas, Lietuvos įmonės dalyvauja konkursuose, jau yra pasirašiusios kelias sutartis ir ruošiasi diegti informacines sistemas. „DocLogix“ atstovai vizito Turkmėnistane metu turėtų pasirašyti sutartį dėl informacijos ir dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ diegimo. Turkmėnistano valdžios pareigūnai ir specialistai labai domisi ir greitai įsisavina naujoves. Nėra abejonės, kad Lietuvos pažanga ir patirtis, kurią sukaupėme vystydami informacinę visuomenę, yra įdomi bei naudinga Turkmėnistano rinkai. Pastaroji labai dinamiškai vystosi ir Lietuvos įmonėms atsiveria naujos galimybės tiražuoti ten savo sprendimus bei produktus”, – komentuoja G. Mikaliūnas.

Šiais metais parodoje “Turkmentel 2011” asociacija pristatys Turkmėnistano vyriausybei atnaujintą e-valdžios vystymo koncepciją. Šios koncepcijos pagrindu planuojamas ilgalaikis bendradarbiavimas ir paslaugų bei sprendimų pirkimas iš Lietuvos IRT įmonių. Asociacijos nariai pristatys savo teikiamas paslaugas bei sukurtus produktus Turkmėnijos verslo bei valstybės institucijų atstovams jungtiniame asociacijos “INFOBALT” stende. Taip pat asociacija “INFOBALT” surengs Lietuvos IRT sektoriaus pristatomąjį renginį-seminarą.

“Ir Lietuvos, ir Turkmėnistano rinkos yra skirtingos, tačiau augančios, todėl dalinimasis patirtimi joms yra itin naudingas. Prieš du metus užsimezgęs bendradarbiavimas jau davė vaisių: kai kurios mūsų asociacijos įmonės sėkmingai teikia paslaugas. Tai įrodo, kad Lietuvos IRT įmonėms toks bendradarbiavimas – ilgalaikės naudos duodantis žingsnis”, – sako asociacijos “INFOBALT” vykdantysis direktorius Edmundas Žvirblis.

“Turkmentel 2011” – didžiausia bei žinomiausia tokio pobūdžio paroda Turkmėnijoje. Parodoje laukiama daugiau kaip 80 kompanijų iš 20 pasaulio šalių.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.