Dėl MOBILAUS PARAŠO naudojimo „DocLogix“ sistemoje po 2018 m. liepos 1 d.

Siekiant, kad artėjant liepos 1 d. būtų kuo mažiau neaiškumų, siunčiame jums papildytą informaciją apie mobilųjį pasirašymą „DocLogix“ sistemoje.

Informacija Klientams, kurie JAU ATSINAUJINO SIM korteles

Klientams, kurie jau atsinaujino SIM korteles ir nori toliau naudotis mobilaus parašo funkcija, būtina atlikti pakeitimus „DocLogix“ sistemoje. Sistemą pritaikėme šiems pokyčiams ir esant poreikiui įdiegti pakeitimus, rekomenduojame kreiptis į jūsų įmonę kuruojantį klientų aptarnavimo vadovą arba „DocLogix“ sistemos priežiūros specialistą.

Informacija klientams, kurie DAR NEATSINAUJINO SIM kortelių

Primename, kad Registrų Centro Sertifikatų Centras, siekdamas pagerinti elektroninių parašų, pasirašant mobiliais įrenginiais, saugumą, nuo 2018 m. liepos 1 d. ATŠAUKIA mobiliųjų operatorių SIM kortelėse esančius sertifikatus su RSA 1024 ir RSA 1536 bitų ilgio raktais.

Tai reiškiakad elektroniniai parašai, sudaryti iki 2018 metų liepos 1 d. naudojant anksčiau minėtus sertifikatus, taps nebegaliojantys, jei iš anksto nepasirūpinsite šių elektroninių parašų galiojimu įvykus sertifikato atšaukimui.

Rekomenduojami veiksmai organizacijoms iki elektroninių parašų atšaukimo dienos

Siekiant pratęsti parašų galiojimą, rekomenduojame „DocLogix“ dokumentų valdymo sistemoje sukonfigūruoti elektroninių parašų atnaujinimą („pakėlimą“) iki XAdES-X-L formato ir būtina tai atlikti iki 2018 metų liepos 1 d., t. y. iki anksčiau minėtų sertifikatų atšaukimo dienos.

Priklausomai nuo turimų elektroninių dokumentų kiekio, parašų „pakėlimas“ iki XAdES-X-L formato gali užtrukti nuo kelių valandų iki net kelių savaičių. Todėl rekomenduojame šiuos darbus inicijuoti kaip galima anksčiau.

Mobiliojo ryšio operatoriai naujo tipo sertifikatus SIM kortelėse pradėjo teikti nuo 2018 m. gegužės 1 d.

Kontaktai: „DocLogix” sistemos priežiūros skyrius support@doclogix.lt arba tel. +370 5 2745859.

Prisijungimas prie „DocLogix” priežiūros skyriaus portalo: http://support.doclogix.lt

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.