„DocLogix“ įgijo auksinę „Microsoft“ programinės įrangos kūrimo kompetenciją

Dokumentų ir procesų valdymo sistemų gamintoja UAB „DocLogix“ įgijo auksinę programinės įrangos kūrimo kompetenciją (angl. Gold Application Development competency) „Microsoft“ partnerystės programoje. Iš 640 000 įmonių sudarančių Microsoft partnerių ekosistemą tik 1% partnerių pasiekia šį statusą. Tai didelis pasiekimas Lietuvos įmonei siekiančiai išlaikyti savo srities lyderio pozicijas esamose rinkose bei plėstis globaliai.

Kompanija „DocLogix“ kuria ir platina inovatyvią dokumentų ir procesų valdymo sistemą. Šiais metais Londone vykusiuose prestižiniuose Europos informacinių technologijų (IT) meistriškumo apdovanojimuose (European IT & Software Excellence Awards) „DocLogix“ buvo pripažintas geriausiu metų informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje.

„IT rinka yra labai dinamiška. Norėdami būti rinkos lyderiais turime nuolat mokytis bei tobulėti. Taigi, įgytas auksinės „Microsoft“ kompetencijos statusas parodo, kad tai darome sėkmingai.“ – teigė UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. „Pastaraisiais metais mūsų kompanija stipriai auga. Tobuliname produktą, plečiame komandą bei ieškome naujų rinkų. Pradėjome aktyvią plėtrą į vakarų šalis bei JAV. Jau vykdome pirmus projektus už Atlanto.“ – pasakojo J. Gil.

Partneriai siekiantys auksinės „Microsoft“ kompetencijos turi būti tikri savo sričių ekspertai t.y. eilė darbuotojų privalo išlaikyti egzaminus ir tapti sertifikuotais „Microsoft“ programavimo profesionalais. Taip pat reikia pateikti klientų patvirtinimus apie sėkmingai įgyvendintus diegimo projektus bei kasmet atlikti klientų pasitenkinimo tyrimą. „DocLogix“ atveju tyrimo rezultatai gerokai viršijo kitų partnerių įvertinimų vidurkį.

„Įgydami auksinę kompetenciją, mūsų partneriai parodo aukščiausio lygo gebėjimus ir savo pasirinkimą naudoti naujausias „Microsoft“ technologijas“, – sakė Phil Sorgen, korporacijos Microsoft pasaulinio partnerių tinklo viceprezidentas. „Šie partneriai yra tikri ekspertai ir patenka tarp 1 proc. geriausių partnerių ekosistemos narių. Jų žinios leidžia kurti inovatyvius sprendimus savo klientams pasitelkiant „Microsoft“ technologijas“, – sakė jis.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.