„DocLogix“ pripažintas geriausiu šių metų informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje

Londone vykusiuose prestižiniuose Europos informacinių technologijų (IT) meistriškumo apdovanojimuose (European IT & Software Excellence Awards) “DocLogix” pripažintas geriausiu šių metų informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje. Komisijai buvo pateiktas sėkmingo sistemos diegimo aviacijos verslo įmonių grupėje “Avia Solutions Group” atvejis. Kasmet vykstančiame vieninteliame IT sprendimų konkurse Europoje šiais metais finale dalyvavo net 83 stipriausios IT įmonės iš 32 Europos šalių.

Konkurse buvo vertinami įmonių sukurti ir praktikoje naudojami IT sprendimai bei jų teikiama nauda verslui. Lietuvių sukurto produkto “DocLogix” diegimas aviacijos industrijos holdingo kompanijoje “Avia Solutions Group” tarptautinės komisijos pripažintas geriausiu informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje.

“Reikšmingą apdovanojimą pelnęs sprendimas jau yra naudojamas 20-yje mūsų grupės įmonių pasaulyje, ir šiandien be jo efektyvaus informacijos valdymo neįsivaizduojame, – sako “Avia Solutions Group” IT vadovas Edmundas Vasonskis. Anot jo, dokumentų apyvartos mastas įmonių grupėje yra milžiniškas – dokumentų ir procesų valdymo sistemoje per metus apdorojama apie 50 tūkst. dokumentų. “Įdiegus “DocLogix” sistemą, sutarčių ir dokumentų valdymas tapo ženkliai spartesnis, administracijos produktyvumas padidėjo 25 proc, išlaidos personalo dokumentų ir sąskaitų spausdinimui sumažėjo per 60 proc.“, – teigia E. Vasonskis.

“Europos IT ir programinės įrangos meistriškumo apdovanojimai yra vienintelis konkursas Europoje, kuriame vertinami ne teoriniai, o verti pasaulinio dėmesio, realiai veikiantys ir praktinę naudą verslui duodantys sprendimai, – sako UAB “DocLogix” direktorius Jaroslavas Gil. – Todėl šis pripažinimas mums yra itin svarbus”. Konkurse dalyvauja nepriklausomi programinių produktų kūrėjai, diegėjai ir integratoriai. UAB “DocLogix” buvo vienintelė Lietuvos įmonė patekusi į finalą.

Lietuvių kurtas sprendimas finale konkuravo su dar trimis įmonėmis iš kitų Europos šalių. Viena jų – vokiečių lyderis “Empolis Information Management GmbH”, konkursui pateikęs dokumentų valdymo sprendimo diegimą tarptautinėje orlaivių gamybos bendrovėje “Airbus”.

Šiais metais bendrovė “DocLogix” kasmetiniame Europos IT sprendimų konkurse dalyvauja ketvirtą kartą, 2011 m. jų sprendimas, įgyvendintas “Swedbank” taip pat buvo pripažintas geriausiu informacijos valdymo sprendimu, 2014 bei 2010 metais lietuviai pateko į finalą.

 

IT awards ceremonija
Nuotraukoje “DocLogix” ir “Avia Solutions Group” atstovai apdovanojimų ceremonijoje

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.