DocLogix rekomenduoja: Dokumentų valdymo konferencija

Jau vasario 28 d. Vilniuje organizuojama Dokumentų valdymo konferencija „Dokumentų valdymas – naujovės, iššūkiai ir problemų sprendimas”

Kadangi dokumentų valdymas, tvarkymas ir apskaita aktyviai persikelia į elektroninę erdvę, konferencija buvo skirta elektroninių dokumentų aktualijoms ir perspektyvoms.

Atsižvelgiant į tai, kad didėja elektroninių dokumentų srautas tiek valstybinėse įstaigose, tiek teismuose, tiek įmonėse – didėja ne tik siunčiamų ir gaunamų įstaigų/institucijų dokumentų, nagrinėjamose bylose pateikiama įrodomoji medžiaga taip pat persikelia į elektroninę erdvę, dokumentai yra pasirašomi kvalifikuotu elektroniniu parašu, dokumentų archyvavimui tenka naudoti laiko žymas ir pan.
Šiais metais konferencijos dėmesys daugiau skiriamas vieningos dokumentų valdymo sistemos kūrimui, elektroninių dokumentų naudojimui, archyvavimui, problematikai, gerosios patirties pasidalijimui.
 
Konferencija vyks: 2019 m. vasario 28 d., viešbutyje „Crown Plaza”, M. Čiurlionio g. 84, Vilniuje.
Konferencijos dalyvio mokestis: 59,40 eur (užsiregistravusiems iki 2019 vasario 1 d., vėliau kaina sieks 99 eur)
Jei turite klausimų, kreipkitės tel. +370 610 02 853.
Užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta išankstinė sąskaita faktūra apmokėjimui.
Dalinamės konferencijos video įrašais ir kviečiame peržiūrėti tuos, kurių temos įdomiausios ir aktualiausios jums. 
Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.