„DocLogix“ išrinkta progresyviausia dokumentų ir procesų valdymo sistema pasaulyje

Įtakingas technologijų žurnalas „CIOReview“ pripažino lietuvišką dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ progresyviausia ir daugiausiai žadančia pasaulyje.

Šių metų gruodžio pradžioje leidinio sudaryta IT srities profesionalų komisija nagrinėjo ir reitingavo pasauliniu mastu veikiančias dokumentų valdymo sistemas. Komisija išrinko 20 dokumentų valdymo sistemų, kurios atitiko jų keliamus kriterijus. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas tokiems aspektams, kaip sistemos saugumas, galimybė pritaikyti moderniausius informacijos valdymo būdus, adaptacijos galimybės pagal individualius poreikius ir investicijų atsiperkamumo greitis.

dlx sertifikatas jpg

„DocLogix“ pateko į progresyviausiųjų dvidešimtuką. Komisija išskyrė ypatingą „DocLogix“ tinkamumą gamybiniam, statybų, finansų, valstybiniam ir kitiems sektoriams, siekiantiems moderniai ir efektyviai valdyti organizacijų veiklą. Susidomėjimo sulaukė kuriama aukšta pridėtinė vertė klientams, nes „DocLogix“ pateikia itin išdirbtus, gerai apgalvotus sprendimus atskiroms verslo sritims valdyti: sutarčių, personalo, pirkimų, sąskaitų, laiko, susirinkimų valdymo sprendimai. Jie gali būti naudojami ir kaip savarankiški sprendimai, ir veikti kartu vieningoje „DocLogix“ platformoje.

„CIOReview“ – tai neutralus informacijos apie pažangiausius technologinius sprendimus šaltinis. Jame pristatomi IT sprendimai, galintys pakeisti esminius verslo procesų veikimo principus.

„Būti tarp 20 progresyviausių dokumentų valdymo sistemų pasaulyje – tai išskirtinis pripažinimas. Tai rodo, kad mūsų kuriamas produktas įgauna stiprias pozicijas jau ir už Lietuvos ribų, o šie metai, kaip niekad buvo gausūs apdovanojimais. Smagu, kad mūsų kuriamos priemonės efektyvesniam informacijos valdymui lieka įvertintos nepriklausomų ekspertų.“ – pasiekimą komentavo Lietuvos verslo linijos direktorius Andrius Girdvainis. Paklaustas, ką naujo bendrovė žada Lietuvos rinkai, atsakė trumpai: „Siūlysime pajamas ir paslaugas gauti greičiau. T.y. sutartis pasirašinėti itin paprastai prieinamoje „DocLogix“ sutarčių pasirašymo platformoje, kur sutartys tarp šalių pasirašomos vos per kelias minutes, paprastai, saugiai ir teisėtai“  – ateities planus komentavo A. Girdvainis.

Primename, kad lapkričio mėnesį „DocLogix“ pateko į Didžiosios Britanijos „Document Manager“ (liet. „Dokumentų valdytojų“) apdovanojimų finalą.

Apie „DocLogix“

„DocLogix“ yra vienintelė šalies bendrovė, kuri specializuojasi išimtinai dokumentų ir procesų valdymo sistemų kūrimo ir diegimo srityje. Įmonės produktus naudoja per 300 verslo įmonių bei valstybinių institucijų įvairiose šalyse, iš viso yra per 35 tūkst. vartotojų. Įmonė, veiklą Lietuvoje pradėjusi prieš 13 metų, per partnerius savo produktą platina 13 -oje šalių.

Apie „CIOReview“

Kalifornijoje leidžiamas ir tarptautiniu mastu pripažįstamas žurnalas „CIOReview“ specializuojasi informacijos apie naujausius verslo procesų valdymui skirtus IT sprendimus teikime. Kiekvienais metais skelbiamą 20 daugiausiai žadančių dokumentų ir procesų valdymo sistemų tiekėjų sąrašą sudaro komisija, sudaryti iš įmonių direktorių, IT specialistų ir žurnalo redaktorių kolegijos. Daugiau informacijos: www.cioreview.com

Detalesnės informacijos prašome teirautis:
Jūratė Venskevičiūtė-Bučienė, Plėtros ir rinkodaros skyriaus vadovė
El. paštas: jbuciene@doclogix.com;
Mob: +370 612 32678;
www.doclogix.lt

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.