Versijų naujinimas

Įsigiję „DocLogix“ visada turėsite modernų produktą, nes mes užtikriname, kad produktas būtų suderinamas su tobulėjančia technologine aplinka (pavyzdžiui, naujomis operacinėmis sistemomis ar interneto naršyklėms) bei kintančiu dokumentų valdymo reglamentavimu (pavyzdžiui, naujais el. parašo standartais ar reikalavimu integruoti sistemą su elektroninio archyvo informacine sistema).

Naujos „DocLogix“ versijos išleidžiamos 1 kartą per metus. Plėtodami produktą ypatingą dėmesį skiriame vartojimo patogumui, sistemos greičiui ir inovacijų diegimui. Tai svarbiausios vertybės, kuriomis vadovaujamės tobulindami produktą.

Kurdami naujas versijas taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais.Tam tikslui nuolat registruojame visus klientų pageidavimus, o kartą per metus vykdome klientų pasitenkinimo tyrimą, kuris suteikia daug svarbios informacijos apie tai ko nori mūsų vartotojai.

Norite atsinaujinti „DocLogix“ sistemos versiją? Kreipkitės į mus

Tel: 8 (5) 274 58 53
El. paštu: sales@doclogix.lt

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.