Elektroninis parašas

DocLogix sistemoje yra realizuotas dokumentų pasirašymas kvalifikuotu ir nekvalifikuotu elektroniniu parašu.

Suteikiame galimybę naudoti skirtingas pasirašymo technologijas (USB, kortelės, mobilus) ir skirtingų šalių populiariausius oficialius formatus (ADOC, EDOC, ASiCE ir PDF). Elektroninis parašas su visai šiais elementais yra integrali produkto dalis.

Naudodami DocLogix elektroninį parašą, jūs galėsite atlikti šias operacijas:

Papildomos galimybės:

  • Perduoti kvalifikuotu elektroniniu parašu pasirašytus dokumentus į LR Vyriausiojo archyvaro tarnybą (galimybė rengti oficialius elektroninius dokumentus, pagal elektroninio dokumento specifikacijos reikalavimų aprašą, patvirtintą Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus 2008 m. spalio 9 d. sakymu Nr. V-119).
  • Galimybė spausdinti elektroninių dokumentų nuorašus (pagal Elektroninių dokumentų nuorašų išrašų spausdinimo rekomendacijas, patvirtintas Lietuvos vyriausiojo archyvaro 2013 m. gruodžio 4 d. įsakymu Nr.V-67).
  • DocLogix sistemoje yra realizuota galimybė elektroninių parašų patvirtinimui naudoti visų elektroninio parašo paslaugas teikiančių Lietuvoje įregistruotų kvalifikuotus sertifikatus sudarančių sertifikavimo paslaugų tiekėjų sudarytus kvalifikuotus sertifikatus.

 

Papildomos paslaugos

DocLogix siūlo susipažinti su pagrindiniais įrankiais, palengvinsiančiais jūsų kasdienybę elektroninėje erdvėje. Nuo 2022-ųjų metų Jūsų patogumui siūlome įsigyti šias papildomas paslaugas:

 

 

Dėl platesnės informacijos apie siūlomas paslaugas kreipkitės į savo DocLogix pardavimų vadovą arba bendruoju el.paštu sales@doclogix.lt

 

Domina elektroninio parašo galimybė? Kreipkitės į mus

Tel: 8 (5) 274 58 53
El. paštu: sales@doclogix.lt

 

 

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.