Stiprus pasiūlymas: „Stratis Global“ savo klientams siūlys informaciją valdyti automatizuotų procesų pagalba

Šių metų pradžioje verslo konsultantai informacinių technologijų klausimais „Stratis Global“ tapo dokumentų ir procesų valdymo sistemos „DocLogix“ atstovais Šiaurės Amerikoje. Nuo šiol „Stratis Global“ savo klientams galės pasiūlyti efektyvų, procesų automatizavimu grįstą dokumentų valdymo sprendimą.

Daugiau nei 30 metų konsultavimo patirtį turintis „Stratis Global“ prezidentas Don Geddes, kalbėdamas apie šią partnerystę, pabrėžia jos naudą esamiems ir potencialiems klientams: „Pastaraisiais metais mūsų klientų (o tuo pačiu ir mūsų) prioritetu tapo efektyvus dokumentų ir informacijos srautų valdymas. Anksčiau atstovavome dokumentų valdymo sistemą „M-files“. Tačiau, keičiantis rinkos poreikiams, pradėjome ieškoti inovatyvesnių informacijos valdymo sprendimų. Be to, mūsų klientai irgi nesnaudžia – nori išlikti greitais ir konkurencingais. Neabejoju, kad dokumentų ir procesų valdymo platforma „DocLogix“, išsiskirianti galingu bei tuo pat metu lengvai valdomu procesų automatizavimo varikliu, pateisins klientų lūkesčius.“

„Džiaugiamės partneryste su „Stratis Global“. Vertiname, kad „Stratis Global“ išlaiko fokusą ir specializuojasi maisto perdirbimo, gamybos ir platinimo sektoriuje. Jie yra aukšto lygio IT konsultantai. O mūsų produktas – išties galinga platforma. Sujungę jėgas, rinkai pasiūlysime unikalius, personalizuotus, aukštą pridėtinę vertę teikiančius informacijos ir dokumentų valdymo sprendimus“ – kalbėjo „DocLogix“ vadybos pirmininkas Aurimas Bakas.

Verslo įmonių konsultantai „Startis Global“ teikia pažangius verslo resursų valdymo sprendimus. Pagrindinis jų siūlomų paslaugų ir produktų tikslas yra padėti kuo labiau optimizuoti verslo procesus bei tuo pačiu padidinti įmonių pelną. „Stratis Global“ tiki, kad ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais bei partneriais yra gerų rezultatų garantas. „Stratis Global“ konsultuoja „Microsoft Dynamics“ CRM diegimo bei valdymo klausimais. Daugiau apie „Stratis Global“ skaitykite čia.

Dokumentų ir procesų valdymo sistema „DocLogix“ yra skirta informacijos apdorojimui, saugojimui, automatizuotam valdymui ir patogiai prieigai. „DocLogix“ įgalina kurti bei modifikuoti automatizuotus organizacijos procesus be jokių programavimo žinių. „DocLogix“ turi daug pažangių funkcijų, tokių kaip optinis teksto atpažinimas (OCR), patogus dokumentų importavimas, skenavimas, ataskaitų rengimas, saugojimas, paieška ir kt.

„DocLogix“ naudoja šimtai tūkstančių vartotojų 12 pasaulio šalių. Klientų ratą sudaro įvairių sektorių atstovai – nuo vertybinių popierių biržų operatorės „Nasdaq OMX“ bei didžiųjų Skandinavijos bankų iki gigantiškų alaus gamyklų, tokių kaip „Effes“.

Prestižiniuose Europos informacinių technologijų (IT) meistriškumo apdovanojimuose (European IT & Software Excellence Awards) „DocLogix“ buvo pripažintas geriausiu dokumentų ir procesų valdymo sprendimu Europoje.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.