„DocLogix“ jau veikia „iPhone“ išmaniuosiuose telefonuose

Dokumentų ir procesų valdymo sistemų lyderė Baltijos šalyse bendrovė „DocLogix“ sukūrė naują nemokamą mobiliąją programėlę „iPhone“ įtaisams, kuria galima patogiai, neprisirišus prie fiksuotos vietos dirbti „DocLogix“ sistemoje.

Su mobiliąja programėle vartotojai gali patogiai ir iš bet kurios vietos, kurioje veikia interneto ryšys, valdyti savo užduočių ir dokumentų sąrašus, peržiūrėti, vizuoti, patvirtinti, persiųsti, dokumentus, taip pat atlikti ir paskirti užduotis. Programėlėje palaikomi visi populiariausi dokumentų formatai – PDF, MS Office dokumentai, paveikslėliai.

Programa veikia lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

„Įmonių darbuotojams įprantant prie išmaniųjų įrenginių ir jų teikiamos naudos, auga poreikis sudaryti galimybes vidines informacines sistemas pasiekti ir išmaniaisiais telefonais, planšetėmis. Siekdami patenkinti šiuos savo klientų lūkesčius sukūrėme nemokamą „DocLogix“ mobiliąją programėlę „iPhone“ įrenginiams, kuri suteiks dar daugiau mobilumo įmonės darbuotojams dirbant savo darbus ir taip padės didinti efektyvumą“, –  teigė DocLogix direktorius Jaroslav Gil. Panaši „Android“ sistemai skirta „DocLogix“ mobiliojo programėlė buvo sukurta 2012 metais.

„iPhone“ mobiliąją „DocLogix“ programėlę gali išbandyti ir tie vartotojai, kurie dar neturi „DocLogix“ sistemos savo įmonėje. Jiems sukurta galimybė nemokamai prisijungti prie demonstracinės  „DocLogix“ sistemos ir išbandyti jos galimybes.

Klientams, kurie turi veikiančią bent „DocLogix 2012 Green“ sistemos versiją, pakanka tiesiog aktyvuoti mobiliąją prieigą, kad įmonės darbuotojai galėtų prisijungti prie jos su mobiliąja programėle.

„DocLogix“ planuoja ir toliau plėtoti abiejų mobiliųjų programėlių funkcionalumą, atsižvelgdama į vartotojų poreikius.

Atsisiųskite nemokamą programėlę ir mėgaukitės mobilaus darbo galimybėmis!

 

App store google_play

 

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.