Kviečiame apsilankyti. "MAKING INDUSTRY 4.0 REAL" - tarptautinė pramonės skaitmenizavimo konferencija

Kovo 20 d. Kaune įvyks didžiausia Lietuvoje tarptautinė pramonės skaitmenizavimo konferencijoje  “MAKING INDUSTRY 4.0 REAL”. Tai ketvirtoji tarptautinė pramonės revoliucijai dedikuota konferencija.

Atliepiant pramonės atstovų poreikį gilintis ir dalintis gerąja įmonių patirtimi žengiant transformacijų keliu, konferencija labiausiai orientuojama į praktinę pusę. Didžioji dalis programos pranešimų pristatys realius pavyzdžius iš įmonių ir organizacijų veiklos: su kokiais iššūkiais susidūrė, kaip keitėsi, kiek resursų investavo ir kokią grąžą atgavo arba turi lūkesčius atgauti perspektyvoje įmonės, kurios siekia prisitaikyti ir neatsilikti nuo ketvirtosios pramonės revoliucijos raidos.

Renginio vieta: Park Inn Hotel, K. Donelaičio g. 27, Kaunas,

Renginio data: 2019 m. kovo 20 d.

Registracija ir detalesnė informacija apie renginį bei pranešėjus: https://industrie40.lt/lt/ 

Renginys nemokamas

 

Konferencijos pabaigoje vyks apdovanojimai „PRAMONĖ 4.0 ŽVAIGŽDĖ LIETUVOJE 2019“. 

„Pramonė 4.0 žvaigždė 2019“ apdovanojimais siekiama paskatinti Lietuvos verslą dalyvauti pasaulinės ketvirtosios pramonės revoliucijos procesuose bei pagerbti verslininkus už jų pasiekimus gamybos ir pramonės skaitmeninimo srityje. 2019 m. šie apdovanojimai bus rengiami pirmą kartą. Detalesnę informaciją ir paraišką rasite čia

 

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.